Robi dezvăluie secrete despre Moldo și Iasmina! Dezvăluiri șocante și intervenții surprinzătoare

robi-îi-desfiinteaza-pe-moldo-si-iasmina!-a-facut-dezvaluiri-pe-banda-rulanta-despre-ei,-fara-nicio-retinere:-„nu-ca-e-mica,-e-prea…-stii-la-ce-ma-refer”.-patrick-si-antoni-au-intervenit:-„sparge-cifrele-pe-online”

Robi îi desființează pe Moldo și Iasmina! A făcut dezvăluiri pe bandă rulantă despre ei, fără nicio reținere: „Nu că e mică, e prea… știi la ce mă refer”. Patrick și Antoni au intervenit: „Sparge cifrele pe online”

Robi, Patrick și Antoni au discutat despre relația dintre Moldo și Iasmina.

Povestea dintre Moldo și Iasmina de la „Casa Iubirii” a stârnit interesul telespectatorilor. Interacțiunea lor a fost apreciată de mulți, dar unii concurenți au avut o părere critică despre cuplu. Printre aceștia se numără și Robi.

Fostul concurent din „Casa Iubirii” a comentat despre Moldo și Iasmina, într-o transmisiune live pe TikTok alături de Patrick și Antoni. Robi nu este deloc impresionat de tânără și a subliniat lipsa de bun simț a brunetei.

Mai mult, deși Patrick și Antoni consideră că legătura dintre Moldo și Iasmina este apreciată de telespectatori, Robi nu vede o chimie puternică între ei.

„Robi: Nu că e neatractivă, e prea… nu știu, Patrick. Nu e suficient de dezvoltată. Are un comportament… bunul simț e foarte slab. Nu contează vârsta, la ea nu contează. ”

Patrick: Dar Iasmina are o audiență online importantă.

Robi: Da, e populară online.

Antoni: Și eu am aceeași observație. Adică era acolo cu Moldo. Îl pune un pic pe foc.

Robi: Băieții care nu s-au implicat patru luni în emisiune sunt inexplicabili când îi văd acum. Moldo nu a stat o lună, a stat opt luni. A fost o prezență discretă.

Patrick: Acum să vedem cum se comportă Iasmina, că relația lor a avut succes. Sunt în vârful atenției.

Robi: Da, dar mă simt dezamăgit, îmi par reci. Nu știu de ce.

Antoni: Dar povestea lor este interesantă.”, au discutat Robi, Patrick și Antoni, pe TikTok.

Patrick, Robi și Antoni

Iasmina și Moldo s-au despărțit

După interacțiuni semnificative, inclusiv sărutări, Iasmina și Moldo și-au pus capăt relației.

Despărțirea a avut loc în ediția din data de 4 martie a emisiunii „Casa Iubirii”. Aceasta a fost determinată de neînțelegeri apărute între cei doi.

În ultima lor discuție, Iasmina i-a mărturisit lui Moldo că a înțeles că relația lor nu e atât de puternică pe cât credea inițial.

„E greu! E greu să ajungi atât de departe cu cineva pentru care ai avut sentimente reale și să realizezi că nu a fost nimic. Așa că fii mai atent și ți-am zis, următoarea fată cu care vrei să ai ceva, trebuie să simți că este femeia potrivită!”

, i-a spus Iasmina lui Moldo, în ediția de miercuri, 4 martie, a emisiunii „Casa Iubirii”.


Alte articole:
  • Tapioca: o prezentare gătitoricã.
  • Bogdan din „Casa Iubirii”, vestea de dragoste.
  • Orașul cel mai scump din Europa.
  • Iasmina reacționează la comportamentul lui Moldo.
  • Incident cu Patrizia.
  • Daniela Sterp a născut.
  • Reprezentantul Estoniei la Eurovision.
Exit mobile version